headerphoto
Start

Niebanalny zegarek ze Szwajcarii

We współczesnych czasach wiele osób przywiązuje wielką wagę do nienagannego wyglądu, pięknych i modnych ubrań oraz niebanalnych dodatków.

Jeśli chodzi o te ostatnie, warto wybrać te niewychodzące z mody, a przy tym praktyczne, jak np. zegarki czy paski.

Nie od dziś wielką renomą cieszy się zegarek szwajcarski. Charakteryzuje się najwyższą jakością, solidnością, wytrzymałością oraz precyzją. Szwajcaria słynie już od dawna ze swoich wyrobów i do dziś działa tam jeszcze wiele firm, które zostały założone w dziewiętnastym czy na początku dwudziestego wieku. W dobie wielu elektronicznych sprzętów zegarki mechaniczne nadal cieszą się wielkim powodzeniem. Precyzyjne mechanizmy w zegarkach przyciągają niejednego klienta, mimo że są trochę mniej dokładne niż te kwarcowe. Ich wewnętrzny mechanizm jest skomplikowany, ponieważ składa się z dużej liczby współpracujących ze sobą poszczególnych elementów, a każdy z elementów zależny jest od innego. Trzeba go nakręcać, zazwyczaj jeden raz na dobę jest wystarczający, za pomocą małej bocznej koronki, co dodaje mu jeszcze swoistego uroku.

Jeżeli szukamy nowego, stylowego oraz niebanalnego czasomierza, godne polecenia są nowe modele zegarków Frederique Constant. Przede wszystkim odznaczają się klasycznym, a zarazem lekko unowocześnionym designem. Są niezwykle eleganckie oraz ponadczasowe i doskonale uzupełnią i podkreślą nasz indywidualny styl. Dostępne są zarówno w męskiej, jak i damskiej wersji. Damskie są szczególnie interesujące, ponieważ niektóre modele ozdobione są pięknymi brylantami. Z kolei modele męskie są wykonane z równą dbałością o szczegóły. Możemy skusić się na model z bransoletą wykonaną ze stali szlachetnej albo ze skóry, z jasną lub ciemną tarczą i rzymskimi cyframi. Do tego są wodoszczelne i wytrzymałe, z nierysującym się szkiełkiem. W zależności od modelu dostępne są te z datownikiem czy fluorescencyjnymi wskazówkami.

Zegarki marki Frederique Constant oraz zegarki innych marek szwajcarskich są do kupienia w sklepie z zegarkami szwajcarskimi dolinski.pl.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny

prezenty

upominki


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany